SLUNCE, PLÁŽ, KOUPÁNÍ…A PÉČE

Proč, když se chcete cítit v létě fajn a upravujete si vlasy na noční párty, tak vás vlasy moc neposlouchají, jsou suché, matné a se slzami v očích se připravujete na to, že se budou muset zase zkrátit, protože jejich konečky jsou roztřepené?
I když některé z vás tento typ vlasů v toto období dokonce vyhledáváte a libujete si, že vás právě tehdy baví, tak víte, že s nimi není něco v pořádku…
A co jejich barva a stejně nakonec děláte vše pro to, aby byly zase zdravější.

Přece jste si je myla tím dobrým šamponem a dala pak kondicionér, který vám celoročně vyhovuje a vaše vlasy po nich vypadají skvěle???

Aha, to SLUNÍČKO… Určitě je agresívnější než před tím…

Ale to je jen půl pravdy…

Intenzívní slunění bere vlasům jejich vláhu a vysušuje je!!!

Pozor, zimní období je mnohem sušší a vlasy nejsou tak vysušené. A UV ochrana je v zimním období dokonce více aktuálnější než v létě. Proto většinou tyto UV ochrany obsahují i stylingové produkty, které aplikujete na vlasy celoročně…

SOLI JSOU PŘÍČINOU POŠKOZENÍ STRUKTURY VLASŮ a jejich tzv.“zplstnatění“!!!
A soli jsou i v prostředcích na úpravu vody v bazénech a bazénových chemií.

Vlasy absorbují nejen vodu, ale i soli v ní obsažené. Vlas vodou nabobtná a rozpuštěné v ní soli se dostávají poměrně hluboko do jejich struktury. Když pak vlasy uschnou, smrští se a SOLI ZKRYSTALIZUJÍ!!!
To má za následek DESTRUKCI VLASOVÉHO VLÁKNA !!!
Doslova jsou zevnitř krystalkami solí rozervány !!!

Takové vlasy přicházejí o potřebné proteiny a přirozenou vláhu!!!

Při následné aplikaci barvy, odbarvovače, melíru atd. tato aplikovaná chemie zreaguje se solí ve vlasech a výsledky bývají při nejlepším nekvalitní a často i likvidační!!! A stojí to víc peněz, než pořídit vhodné produkty, které vlasy ochrání.

ČISTĚTE – CHRAŇTE – REGENERUJTE

Speciální edice profesionálních produktů při slunění a koupání v mořích i bazénech sestává přesně z takových produktů, které obsahují nejen HYDRATAČNÍ LÁTKY, ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ UVA a UVB FILTRY, jsou BEZ PARABENŮ, SILIKONŮ a jiné zatěžující chemie.

AFTER SUN“ SHAMPOO HLAVNĚ navíc obsahuje, nebo by měl obsahovat,PATENTOVANOU LÁTKU, která umí aktIvně navázat na sebe soli a špatnou chemii a tím vlas šetrně VYČISTIT!!!

AFTER SUN“ CONDITIONER obsahuje silně hydratační látky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna a pomáhá šupinkám kutikuly na povrchu vlasů k jejich bezchybnému přilnutí a tím ochraně vnitřního prostředí vlasu a jeho stavebních látek a také silné ANTIOXIDANTY.

SUN PROTECTIVE“ KRÉMY, SPRAYE a OLEJE chrání vlasy před sluněním (UVA a UVB filtry) a vytváří dokonalou ochranu vlasů před vniknutím SOLÍ a CHLÓREM a jiné nevhodné chemie do struktury vlasů a tím zabraňuje jejich destrukci a CHRÁNÍ I VLASOVOU POKOŽKU!!! Na vaší volbě je, který z nich budete preferovat vzhledem k účesu a typu vlasů…

Že nejedete letos k moři???

Jen málokdy se celou sezónu koupeme v přírodních jezerech a řekách a tyto principy platí i u koupání se v BAZÉNECH a UMĚLÝCH KOUPALIŠTÍCH. DOMÁCÍ BAZÉNY NEVYJÍMAJE!!!

Víte, jak mají někdy blondýnky vlasy nazelenalé, za to může sůl MODRÁ SKALICE, ale ta se do vlasů dostává bez ohledu na jejich barvu a proto jsou na tom blondýnky v podstatě lépe než brunety, protože ty toto přijetí solí alespoň hned vidí a tento problém aktivně řeší!!!
Navíc chemicky upravená voda obsahuje mnoho dalších látek, které vlasům nesvědčí, takže POZOR!!!

Připravte se na LÉTO, SLUNĚNÍ a KOUPÁNÍ SE, protože kdo je připraven, není překvapen…

Skuteční odborníci Vám rádi poradí a vysvětlí vám principy této specifické péče.

A poznámka na okraj…
BARVIT ČI NEBARVIT VLASY PŘED DOVOLENOU U MOŘE, či slunění a koupání???“
Záleží na tom, jak se na té dovči chcete cítit, jestli se i tam chcete líbit, cítit se sexy a žádané, tak barvit URČITĚ!!! Proč zrovna na fotkácj z dovolené nevypadat krásně???

VYZKOUŠEJTE U SVÉHO PROFÍKA aplikaci VYSOCE REGENERUJÍCÍ KOLORIZACE VLASŮ zpravidla se jedná o tzv. SEMI-PERMAMENTNÍ BARVY BEZ AMONIAKU, KLASICKÉHO KOSMETICKÉHO PIGMENTU NA BÁZI HYDRATAČNÍCH A PROKERATINIZAČNÍCH TECHNOLOGIÍCH, díky nim dosáhne PROFI – kadeřník nejen chtěného odstínu, ale i ochrany před již zmiňovaným sluníčkem, solí, chlórem atd.

V průběhu letních měsíců můžete dál používat vaši běžnou vlasovou péči, jen ji doplňte o tuto speciální edici. Vždyť to děláte pro Vás a vaše vlasy. Nezapomínejte na to…

 

 

 

Kadeřnice Brno | Aktuality