15542015_1321485877871775_5587383897199428789_nobr

 

Nová ozdravná služba v salonu s výsledken až po dobu 10 mytí. technologie patentovaná Redken založená na 6 letech výzkumu. Hloubková péče aktivovaná teplem opraví až rok poškození vlasů. Služba je prováděna profesionálním nástrojem a prodeuktem určeným pouze kadeřníkům.

Složení profesionální kúry Heatcure obsahuje jedinečnou kombinaci proteinů, směs olejů, vosků s nízkým bodem tání a kationových kondicionérů. Jakmile produkt zahřejeme speciálním nástrojem se stabilní teplotou, účinné látky proniknou do kutikuly až ke kortexu. Kationové kondicionéry kutikulu uhladí a uzamknou v ní proteiny a oleje pro zajištění trvalých obnovitelných výsledků.

Přístroj vzhledem připomíná tradiční žehličku na vlasy, ale nenechte se zmýlit, jeho úlohou není tvarování účesu, ale hloubková obnova vlasů.  Díky jedinečnému složení proteinové kůry kombinované s působením přesné teploty suché a poškozené vlasy klientky zregenerujete a vymažete až jeden rok poškození. Několik týdnů testování  nás  přesvědčilo o tom, že si Heatcure přívlastek REVOLUČNÍ opravdu zaslouží.
V galerii webových stránek naleznete fotky před a po aplikaci.

Kadeřnice Brno | Aktuality