redken_logoRedken

  • Vlasová kosmetika REDKEN zahrnuje kompletní nabídku produktů, které dodávají vlasům vše, co potřebují.

Čtyři desetiletí výzkumu v oblasti proteinů, hydratace, aminokyselin a pH vedly k revolučním objevům, mezi které patří patentovaný Interbond Conditioning System. Tato technologie je nedílnou součástí každého produktu.

Redken má více než 60 patentů a je rozšířen po celém světě.
Ať už potřebujete dodat vlasům sílu, jemnost, či ochranu barvy, vlasová kosmetika REDKEN pro Vás má řešení.

Protože krásný účes začíná krásnými vlasy.

:

 paul_mitchell_b2fed_450x450PAUL MITCHELL nově u nás v salónu!

  • Jedná se o americkou značku, která se v USA řadí mezi top, u nás je prozatím méně známá, ale již teď si razí cestu na vrchol!

Výrobky PAUL MITCHELL upřednostňují čelní mezinárodní vlasoví stylisté. Je v nich ideálním způsobem spojeno know-how tvůrčích stylistů s výsledky mezinárodního výzkumu.

Látky, které obsahují, jsou pečlivě testovány na své účinky a snášenlivost. JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS (JPMS ) je průkopníkem mezi produkty, které nejsou testovány na zvířatech. Od začátku sázel na alternativní testovací metody bezpečnosti a nejlepší snášenlivost výrobků.

Z rozmanité kolekce výrobků PAUL MITCHELL můžete zcela individuálně sestavit tu pravou kombinaci výrobků pro vlasy všech zákazníků.

olaplex-logoOLAPLEX

  • UNIKÁTNÍ PATENT NA OBNOVU VLASOVÉHO VLÁKNA OLAPLEX NA KTERÝ JSME V KADEŘNICKÉM SVĚTĚ ČEKALI LÉTA.

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. 

Olaplex je regenerační přípravek, který se v různé koncentraci využívá pro hloubkovou rekonstrukci vlasu. Používá se samostatně jako regenerační kúra na vlasy, nebo se přimíchává k různým barvám, zesvětlovačům a podobným chemickým směsím, kde se postará o to, aby se nenarušovaly vazby uvnitř vlasu, což se běžně při zmíněných procedurách děje.

Je dobré vědět, že Olaplex není žádná regenerace na bázi keratinu nebo proteinu a nepůsobí na povrchu vlasu. Olaplex působí pouze uvnitř vlasu a obnovuje zničené „můstky“, které udržují vlas pohromadě tak, aby po chemickém zásahu neztratil svou sílu.

malibu-c-3MALIBU C

  • přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí.

Přípravky Malibu C jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou.

Je to patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.
Pracujeme s nejmodernějšími pomůckami na úpravu vlasu TONDEO BIOIONIC, GHD

BRILANTNI VÝSLEDKY A PECE O VÁS JSOU PRO NÁS PRIORITOU